Portál elektronických informačních zdrojů
Portál EIZ UP

17.6.2024
Journal Citation Reports

Zveme k účasti na webináři společnosti Clarivate věnovanému letošní aktualizaci Journal Citation Reports, kde budou probírány jednotlivé metriky a využití rozšířených profilů časopisů, včetně informací o otevřeném přístupu.

"Journal Citation Reports™ vydanie 2024 (Česko a Slovensko)" se koná 27. června 2024 od 10:30 hodin.

24.5.2024
Integrace SciFlow do služeb knihoven

Společnost SciFlow ve spolupráci s Albertina icome Praha připravila online školení týkající se publikační platformy SciFlow Authoring Platform.

Webinář s názvem "Integrating SciFlow into Library Services: A Strategic Approach" proběhne 11. 6. 2024 od 14:00 v angličtině.

Bude se zabývat tím, jak mohou vysoké školy, výzkumné instituce a jejich knihovny lépe začlenit službu SciFlow do podpory akademického psaní a výzkumu. Je určen knihovníkům, pracovníkům managementu a podpory VaV a všem, kdo mají zájem o modernizaci služeb knihoven.

Registrace a další informace

24.5.2024
MIT Press Direct eBook Collection

Univerzita Palackého získala zkušební přístup ke kolekci e-knih vydavatelství MIT Press, který potrvá do 31.5.2024. Na stránce zdroje naleznete další informace.