Portál elektronických informačních zdrojů
Portál EIZ UP

Thieme MedOne Education

Shibboleth
Podrobný popis:

Thieme MedOne Education je kolekce více než 100 barevně ilustrovaných učebnic a atlasů pro studenty medicíny a ošetřovatelství, z oblasti anatomie, preklinických oborů, klinického výzkumu, zobrazovacích metod, embryologie a histologie, stomatologie, genetiky, biomedicíny, alternativní medicíny aj. Součástí je také edice přípravných testů pro zkoušku USMLE (Thieme Test Prep for the USMLE) a multimediální obsah – obrázky, audio a video.

Užitečné funkce:

  • Playlist – vytvoření seznamu oblíbených titulů, lze sdílet s dalšími uživateli
  • snadné stahování obrázků do PowerPointu
  • vlastní účet MedOne@Home (osobní účet umožňuje přidávat k textům vlastní poznámky a záložky a ukládat si je)

MedOne App – s mobilní aplikací budete mít příručky k dispozici kdykoliv a kdekoliv, stáhněte si ji na Google Play nebo iTunes a zaregistrujte se univerzitním účtem.

Prezentace zdroje a krátký videonávod.

Přístup do této databáze je podpořen z prostředků projektu CzechELib.


ZKUŠEBNÍ PŘÍSTUP do 3. 11. 2022

MedOne Adaptive Learner: Step 1 je adaptivní vzdělávací platforma pro studenty medicíny. Nabízí personalizované učení, přizpůsobuje se individuálně znalostem a potřebám každého studenta.
Zahrnuje více než 5 700 otázek s výběrem odpovědi a vysvětlení odpovědí pokrývajících 11 disciplín, které korespondují se zkouškou USMLE® Step 1. Obsah je seskupen do 190 modulů.

Pro přístup k MedOne Adaptive Learner je nutný osobní účet, který již máte vytvořen nebo si jej zdarma vytvoříte na platformě MedOne Education, viz obrázky níže.

Videoukázka How does MedOne Adaptive Learner: Step 1 work? a rychlý návod v angličtině (PDF).

Soubory ke stažení vztahující se ke zdroji:

Dodatečné informace o zdroji
Loga projektu Czech elib/Czech eLib project logo